Rentals » 10 NE 3rd Street Florida City, FL 33034

10 NE 3rd Street Florida City, FL 33034

$6,750.00 / month
Available 6/1/2026
  • 3000 sqft

Lease Terms

$13,500.00 security deposit

Rental Application

Interested in one of our properties?

Apply online